Motivatsioonipakett 2019-12-20T10:56:44+00:00

Motivatsioonipakett

Ülevaade Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpetaja töötasust ja soodustustest.

TÖÖTASU

Tabasalu Ühisgümnaasiumis on õpetaja töötasu aasta lõikes keskmiselt 1 703 eurot kuu kohta (bruto) õpetaja kohta. Kliki kõrvalolevas menüüs, et näha täpselt, kuidas see kujuneb.

TÖÖTASU KOOSNEB

Palk 1 315 eurot kuus (bruto) 22 kontakt-tunni kohta.

Motivatsioonifond makstakse välja kaks korda aastas vastavalt sisehindamise süsteemile.  

Statistiliselt on keskmine igakuine osak õpetaja kohta 130 eurot kuus.

Ühe asendatud tunni kompensatsioon on 12 eurot.  

Statistiliselt asendab õpetaja nädalas 3 tundi (ca 150 eurot kuus), kuid on võimalus nii vähema kui rohkema kasuks otsustada.

Klassijuhatamise lisatasu on 108 eurot kuus.

Täiendavad soodustused

Ülevaade soodustustest ja võimalustest, mida oma õpetajatele pakume.

Koolil on kasutada ulatuslik koolituseelarve, mis on võimaldanud pakkuda erialaseid koolitusi, riikliku õppekava vajadustest lähtuvaid kollektiivkoolitusi ning toetada õpetajate õpirändlust (2016-2017. aastatel kokku 22 õpetajat, kes said käia riikides alates Maltast, Kreekast, Hispaaniast kuni Suurbritannia ja Islandini). Keskmiselt on koolituskulu ühe töötaja kohta 250 eurot aastas.

Vabariigi presidendi poolt Eesti parima koolisöökla tiitliga pärjatud söökla pakub töötajatele iga päev võimalust valida nelja erineva roa vahel: hommikusöök (0,4 eurot), koolilõuna (1 euro), pikapäevasöök (0,7 eurot), päevapraad  (1,75 eurot).

Õpetajatel on õpetajate toas võimalik tasuta tarbida soojasid Lavazza kohvi ja kakaojooke: must kohv, kohv piimaga, espresso, cappuccino, caffe latte, cappuccino, moka, kakao.

Tabasalu Ühisgümnaasiumi personalile on võimaldatud tasuta Spordikompleksi jõusaali ja ujula ning staadioni kasutamine, mis tavakliendi hinnakirja kohaselt on väärtuses 58 eurot kuu.

Alates 9ndast klassist on eesti keel, matemaatika ja inglise keele (IME) ühe kontakt-tunni tasu 21% kõrgem. Vastav täiendav tasu arvestatakse kokku ning makstakse välja tulemustasu täiendava osana samuti kaks korda aastas. Statistiline keskmise järgselt alates 9. klassist lisandub IME tundide andjatele 88 eurot kuus.

(alates 01.09.2018) Igal hommikul stardib Estonia teatri juurest TÜG õpetajate 16 kohaline buss, mis sõidab marsruudil (Estonia- Kristiine – Haabersti- Tabasalu) ning võimaldab saada mugavalt Tallinnast Tabasalusse tööle.

Riiklik õpetaja tasustatud puhkepäevade hulk on 56 puhkepäeva aastas. TÜG-s on tava, et igast vaheajast kolm päeva toimuvad ühisüritused ja koolitused ning ülejäänud päevad saab õpetaja ise sisustada. Teisisõnu lisandub seeläbi aastas  täiendavalt kuni 14 tasustatud vabalt sisustatavat päeva, mis kokku tähendab kuni 70 tasustatud puhkepäeva aastas (2,5 korda rohkem kui riigis tavapärane 28 päeva).

Võta ühendust ja suhtleme!

Kui soovid teada rohkem meie võimalusterohkest hariduslinnakust, avatud juhtimismudelist ja töökeskkonnast laiemalt,
siis ära kõhkle, suhtleme!